Štěstí je originál, který nejde kopírovat

Napsal GVKB (») ve středu 10. 11. 2021 v kategorii Stres, přečteno: 401×

Bylo napsáno mnoho informací a programů o štěstí v životě, jenže to jsou jenom ubohé teorie, které v praxi nefungují! Štěstí není o tom, že získáte to, po čem toužíte, protože to potřebujete nebo milujete, vše, co získáte to je jenom náhražka za štěstí! Žijeme ve světě náhražek za to, co je nám obtížně dostupné, vše, co lze kopírovat to je náhražkou, originál nejde kopírovat!

Štěstí je originál, který nejde kopírovat, informace a programy lze snadno kopírovat, a tak jde o ubohou náhražku za štěstí! Z dálky mediálně vypadají mocní a bohatí lidé jako by byli šťastní, je to ale jenom maska a pod touto falešnou maskou je ukryt nešťastný ubožák!

Delfíni jsou šťastní, protože nemají problémy, se kterými by si neuměli poradit, zde je příčina toho že jsme nešťastní, máme mnoho problémů, se kterými si neumíme poradit, žijeme všichni mnoho tisíciletí v času a prostoru který není pro lidi optimální, a následkem jsou složité dlouhodobé problémy se kterými si neumíme optimálně poradit.

Nikdo zde za nic nemůže a každý si jenom plní svoje povinnosti, kde je zdroj problémů? Zdrojem problémů je egoistické pokrytectví, kdy si jedno myslíme a jiné veřejně říkáme. Podívejme se kriticky na; pohádky, mytologie, rituály, fetiše, symboly, kulty, hnutí, sekty, náboženství, politiku, filosofie, daně, clo, poplatky, pokuty, války, centralismus, monopoly, propagandu, reklamu, populismus, kariérismus, protekcionismus, korupci, mafie, korporace, drogy, prostituci, vandalismus, školství atd. to vše je následek našeho egoistického pokrytectví!

Vše jsou zde jenom příčiny a jejich následky, co jsme zaseli to i sklízíme! Člověk je invazní egoistický druh, a tak lidí na světě rychle všude přibývá a ani současná pandemie nedokáže zastavit to, že je zde všude lidí nadbytek, a následkem je nedostatek štěstí pro lidi. Je třeba konečně globálně zavést průkaz kvality člověka s roční platností od dvou let do sta let.

Budeme všichni každý rok chodit na kontroly do nemocnice a kdo nezíská GVKB certifikaci kvality u těla a vědomostí ten bude eliminován v krematoriu, nejsme tak bohatí abychom zde mohli živit nepřizpůsobivé příživníky co na nás ekonomicky a psychicky parazitují. Čím méně zde bude na světě lidí, tím více zde bude pro lidi štěstí, vše je obchod, ve kterém se musí za vše zaplatit správná cena! 


Komentování tohoto článku je vypnuto.