Šalamounovo hovno je mi na hovno

Napsal GVKB (») v pátek 26. 11. 2021 v kategorii Stres, přečteno: 343×

Není potřeba aby vláda vyhlašovala mediálně nouzový stav, když lidi a organizace jsou už velmi dlouho ve veliké nouzi! To je jako by vláda vyhlašovala to, že zde už brzo bude nový rok! Podívejme se do minulosti lidí a organizací, neustále zde bylo mnoho problémů, a tak lidi měli logicky natolik blbou náladu, že to řešili konzumací alkoholických nápojů nebo násilím. Ano, nouzový stav je zde už od upálení Jana Husa

Pomoc, nemáme vládu, ale profesionální ústavní zřízence. A já pod dohledem statných vládních ošetřovatelů den po dni pomaličku ale jistě psychicky umírám. Už se bojím ráno otevřít oči, aby to nebylo moc nahlas. Když u snídaně mlasknu jsem nevychovaný, když nemlasknu čelím křivému obvinění, že mi nechutná a jsem opět nevychovaný a nevděčný k tomu.

Neuklízím, prach utírám jen tam, kam dosáhnu. Nevětrám, protože na okenní kliku nedosáhnu. To není vláda, to je ústavní komando, jednotka rychlého nasazení, která se objeví vždy přesně tam kde jsem já a bez milosti tvrdě zasáhne. Kam se hnu, všechno špatně, do koberce dělám díry, na podlaze nechávám rýhy.

Pořád se courám, ničemu nerozumím, ničeho si nevážím, všechno ničím. Věčná škoda, že nemáme rodinný barák prošpikovaný zdymadly, kterými by můj ubohý osud jedináčka proplouval beze škod. A zaplať pán bůh, že všichni politici nejsou věrnými příznivci pitomého televizního zpravodajství o pandemii.

Po včerejším zpravodajství o pandemii a vyhlášení nouzového stavu, by mě jistě po zbytek života udržovali vládnoucí politici nejraději v narkóze v nemocnici. Politici moji moudří, nejmoudřejší. Jestli na světě někdy opravdu bylo nějaké Šalamounovo hovno, tak politici ho dozajista našli a snědli.


Komentování tohoto článku je vypnuto.