Jaký je domov takový je i člověk

Napsal GVKB (») v pondělí 8. 2. 2021 v kategorii Stres, přečteno: 808×

Statistiky nám dneska umožňují objektivně poznat mnohé, co dříve bylo velmi obtížné poznat, mnoho lidí na světě nemá domov nebo má domov který je špatný, dalším problémem je to že se z většiny domovů stávají jenom levné noclehárny, protože obyvatelé domovů jsou většinu času daleko od domova, protože blízko domova není zaměstnání nebo škola.

Společnost posuzuje lidi podle toho, jakou mají pro společnost aktuální hodnotu, většina lidí na světě nemá pro společnost žádnou hodnotu, a proto se společnost o tyto lidi špatně stará. Lidí je dneska na světě nadbytek, za posledních šedesát let se počet lidí na světě zdvojnásobil i když zde jsou; konflikty, extrémismus, revoluce, války, pandemie, živelní katastrofy, ekonomické krize atd. s přelidněním přichází i degenerace a tím i malá imunita, dále je zde mnoho lidí ve vysokém věku, co nemohou už pracovat.

Politici a byrokrati chtějí být všude populární, a tak nechtějí logicky dělat nepopulární rozhodnutí, která by optimálně řešila přelidnění a degeneraci. Civilizace je založená na tom, že se zde přirozené nahrazuje za umělé a nebude to už trvat evolučně dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se z civilizace globálně odsunou do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nemohli rozmnožovat jako invazní druh, který egoisticky napadl ekosystém.


Komentování tohoto článku je vypnuto.