Znečišťuje životní prostředí konzumní civilizace?

Napsal GVKB (») 25. 1. 2017 v kategorii Z, přečteno: 275×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Problémem není ve skutečnosti to, že zde je konzumní civilizace, problémem je přelidnění, pokud někde není přelidnění, tak tam není většinou ani znečištění, více lidí logicky produkuje více znečištění. Znečištění se dostává do ovzduší a tím i do potravin které konzumujeme, následkem je to že jsme více nemocní a tím ztrácí náš život hodnotu.

Bylo zjištěno, že větry roznášejí znečistění po celém světě, a tak i na místech, které jsou velmi vzdálené od velikého civilizačního znečistění, nalézáme dneska už taky silné znečištění ovzduší a potravin.

Ve jménu velikého zisku pro korporace se znečišťuje všude životní prostředí, nedávno zde byla veliká aféra s tím, že výrobce osobních aut upravil auta chytře tak, aby se ve zkušebně nepoznalo to, že tato auta mnoho znečišťují životní prostředí výfukovými plyny.

Nejhorší situace nastává v zimě, když dlouho nefouká vítr, tehdy koncentrace znečištění ovzduší, snadno překročí povolené normy. Podle mě všechny tyto problémy mají na svědomí veliká města, jakmile jsme začali stavět veliká města, tak okamžitě nastali problémy, se znečištěním životního prostředí.

Počet obyvatel země se za posledních padesát let zdvojnásobil, přírůstek obyvatel je největší v zaostalých národech, naopak třeba v našem národě, je spíše tendence vymírání místního obyvatelova.

Čína jako první začala bojovat s přelidněním, bohužel nikdo nenásledoval příkladu Číny, a to je chyba, je třeba začít kontrolovat kvalitu lidí, zavedou se v každém národě roční certifikace kvality člověka, a geneticky a ekonomicky nekvalitní člověk, se logicky recykluje na potravinový substrát.

Každý národ bude muset pomocí certifikace proměnit rychle na substrát polovinu svých obyvatel, je třeba si uvědomit to, že zájem celku je nad zájmem jedince. Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, pokud bude; král, prezident, ministr, předseda, soudce, profesor, ředitel, milionář, papež, atd. shledán nekvalitním, tak bude recyklován na substrát.

Zaměstnavatelé potřebují hodnotné zaměstnance a díky globální GVKB certifikaci je i dostanou, lidi se globálně naučí tomu, že budou jezdit do zaměstnání na jízdním kole, auta zde budou jenom na přepravu nákladů, a skončí období, kdy někdo měl soukromého řidiče, prezident pojede do práce každý den na kole, a tak se mu v hlavě provětrají myšlenky.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a šest