Za vším hledej anormalitu

Napsal GVKB (») 16. 8. 2016 v kategorii Z, přečteno: 303×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Ten kdo nemá správné informace, ten chybuje, a myslí si naivně, že za vším jsou peníze, nebo klasicky žena, za vším je anormalita! Tam kde je život, tam je jistě i anormalita, protože úspěch je možný realizovat jenom díky anormalitě. Často je zde snaha anormalitu skrýt, abychom nepoznali pravdu, jenže nemoc a pravdu, nejde dlouho utajit! Co je to vlastně anormalita? Pokud je zde problém, který není možné vyřešit bez anormality, tak nám nezbude než problém vyřešit pomocí anormality, když to nejde po dobrém, tak to jde po zlém.

Používání anormality ale není chybou, jak si můžeme myslet, chybou je to pokud anormalita není v normě, která vychází ze situace. Revoluce a války jsou klasickou ukázkou anormality, která není v normě, tak jako se může zbláznit subjekt tak se může zbláznit i objekt!

Klasikou anormalitou je sebevražda, sobecké myšlení se ocitlo v existenční situaci, kdy problémy nelze vyřešit, a tak nastupuje anormalita, a ona ukončí život násilně sebevraždou. Pomocí salámové techniky jsou pracujícím odebírány elitou nenápadně výhody a jistoty, až nakonec následuje u pracujících anormalita, a pracující lidé páchají díky bídě sebevraždy, a nechtějí mít do této bídy už děti.

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a tři