Vztahy jsou hra ve které nejsou vítězové

Napsal GVKB (») 18. 10. 2019 v kategorii V, přečteno: 177×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online


Bez vztahů se z člověka stává divoké zvíře, jenže vztahy jsou hra ve které nejsou vítězové! Proč nejde být vítězem ve vztahu? Pokud je ve vtahu vítěz, tak ten kdo je poražený, dělá vše pro to aby vztah ukončil! Každý vztah je obchod ve kterém je dobrota žebrota, když vítěz ve vztahu nemá už moc a bohatství, tak je vztah rychle ukončen. Zde se dostáváme k sociální negramotnosti u psychicky vadných jedinců, pokud vás někdo podrazí nebo vás okrade, musí počítat s tím že si podřízl větev na které sedí. Z cizího krev neteče. 

V této lidové moudrosti je obsažená; ekonomika, politika, náboženství, filosofie, psychologie, atd. úspěch je zde díky neúspěchu, moc je zde díky bezmoci, štěstí je zde díky neštěstím, zlo je zde díky dobru, lež je zde díky pravdě, očistec je zde díky ráji, atd. Velká ryba zabije a sní malou rybu, veliká dogmatická fanatická společnost zabije cizí lidi; ekonomicky, fyzicky, psychicky, atd. co je dovoleno velikému to je zakázáno malému, o tom to je. 

Kdo je nám blízký a kdo je cizí? Je pes nejlepším přítelem člověka? Pes je herec který si hraje na našeho přítele, a jelikož nemusí mluvit a pracovat za mzdu, tak není jeho pokrytectví odhaleno. Děti jsou roztomilé dokud nemluví, mluvení je pro nás drogou a tato droga z nás dělá pokrytce. Díky mluvení vznikla naše pokrytecká civilizace, jenže každý zisk je spojen se ztrátou, mluvení není problém, problémem je egoistické pokrytectví! 

Podívejte se na Jidáše který zradil Ježíše za peníze, za peníze zradíme přítele o tom to zde je, prověřujte než začnete cizím lidem důvěřovat, co když je ten druhý lhář a zloděj! Jenže my nemáme čas a peníze na to, abychom mohli cizí lidi prověřovat a tak na nás cizí lidi parazitují, dobrota je žebrota. Mnozí pokrytci dospěli tak daleko, že pokrytecky lžou sami sobě a říkají si, že jim cigarety a slivovice neškodí, komu není rady tomu už není pomoci, běžte se podívat do krematoria, ať víte co vás jistě brzo čeká.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a jedna