Výrobci zahájili globálně strategii kurvítek

Napsal GVKB (») 17. 4. 2016 v kategorii V, přečteno: 441×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Čím více toho vyrobíme, tím menší dostaneme platy, podívejme se třeba na boty, čím více továrna v Číně vyrobí za rok bot, tím méně zaplatí dělníkům za práci. Logicky by zvyšující se výroba bot, měla mít za následek i zvyšující se platy. V praxi je tomu ale jinak, nadbytek bot na globálním trhu snižuje rychle cenu bot, ale náklady na výrobu a prodej bot neklesají, takže se musí dělníkům, co vyrábějí boty v Číně snížit platy.

Pokud se dělníkům co vyrábějí, sníží platy, tak si dělníci nakoupí méně zboží a méně služeb, to je logické, lze utratit jenom to, co si vyděláme, v době kdy zde byla prosperita, se zvedli daně a poplatky, když prosperita díky nadbytku zboží zmizela, dostává se každý moderní stát do dluhové pasti. Výrobci zahájili globálně strategii kurvítek, kdy produkují levné boty, co se rychle zkurví, tato strategie je založena na obchodním principu, po mě potopa.

Najednou začíná narůstat díky nezaměstnanosti a bídě globálně blbá nálada, ekonomičtí otroci zbaběle utíkají z národů kde je jim ekonomicky blbě, tam kde je dosud ještě ekonomicky dobře. Následkem jsou potom už jenom revoluce a války, máte doma už vybudovaný betonový kryt, a v něm velikou zásobu potravin a vody.

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a jedenáct