Umělý mozek eliminuje depresi

Napsal GVKB (») 20. 12. 2018 v kategorii U, přečteno: 127×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Podívejme se objektivně na to, co zde má hodnotu a co zde nemá hodnotu? Hodnotu u všeho určuje situace, která se neustále mění, a dále hodnotu určují vztahy, co má pro někoho hodnotu, to pro jiného nemá hodnotu. V dnešní době je to o umění prodat se ziskem služby a zboží, zde se dostáváme ke konkurenci a monopolům.
Konkurence je výhodná pro ty co jsou dole a monopol je výhodný pro ty co jsou nahoře, nerozdělujme politiku na pravici a levici rozdělme politiku na konkurenční a monopolní. Internet je konkurenční systém, zde ten kdo chce uspět, musí být lepší než je konkurence, zde se dostáváme k otázce protekce, kdy se díky protekci dostanou nahoru lidi, co tam nepatří. 
Protekcionismus je nepořádek a špína a tato špína a nepořádek je příčinou naší blbé nálady, jak eliminovat špínu a nepořádek, o tom je naše snaha se mít lépe. Je snadné změnit povrch a je těžké změnit to co je pod povrchem, pod povrchem je snaha o egoistické parazitování člověka na člověku, dobrota je přeci žebrota. Nadbytek je zde díky nedostatku, musí zde být rozdělení lidí na ty, co jsou nahoře, a na ty co jsou dole? 
Na vše používáme počítače a stroje abychom si ulehčili život, nebylo by optimální předat moc a bohatství počítačům a strojům, robot prezident bude vyznamenávat roboty. Lidi budou jenom dole a tak zde nebudou už kariéristické závody o moc a bohatství, lidi se už nebudou rozmnožovat pomocí sexu, ale budou se vyrábět průmyslově a každý bude mít v hlavě inteligentní čip, který bude člověka ovládat jako loutku, egoistický mozek už lidi mít nebudou.


Komentování tohoto článku je vypnuto.