Trest smrti za blbou náladu

Napsal GVKB (») 5. 11. 2015 v kategorii T, přečteno: 311×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Konkurence optimálně transformuje ekonomiku. Když skončilo RVHP, a bylo nahrazeno EU, mnozí si naivně mysleli, že bude byrokratický centralistický monopol, nahrazen konečně tržním konkurenčním decentralizovaným prostředím, nic takového se ale nestalo, změnila se jenom barva na fasádě naší konzumní kultury, ale mocenská pyramida zde zůstala, a nic se u ní nezměnilo. Nikdo si nepodřízne dobrovolně vysokou větev, na které dlouho sedí jako prezident nebo řiditel, jsme jenom ubohé bezvýznamné lidské loutky, které zde ovládají větší loutky, i prezident a řiditel je zde jenom loutkou, kterou ovládají jiné loutky.

Kdo je tím absolutním loutkářem na tomto obrovském lidském divadle? Loutkářem zde jsou nejmenší částice hmoty, ze kterých je vše zde složené, dualita v těchto částicích uvádí vše do pohybu, a má veškerý tento pohyb pod kontrolou. Zdálky se zdá, že to veliké manipuluje s tím co je zde malé, ale zblízka spatříme, že to nejmenší co zde je, manipuluje s celým absolutnem, ve kterém existujeme. To že se vytvoří veliký národ, nebo nějaká veliká unie národů, to je jenom manipulace nejmenších částic hmoty, ve kterých jsou informace.

Můžeme se snažit, jak chceme, zabránit tomu, co od nás chtějí nejmenší částice hmoty, ale nikdy neuspějeme, vždy budeme nakonec poražení, a nejmenší částice hmoty vyhrají, a prosadí si vždy to, co považují za správné a optimální. Není důležité, jestli zde bude sociální nebo nesociální konzumní kultura, důležité je se nebránit tomu, co od nás chtějí nejmenší částice hmoty, ze kterých je zde vše složené.

Jsi ubohý loser a tak máš deprese, tvým problémem je to, že jsi ubohá loutka, kterou ovládají jiné loutky nebo špatné závislosti, umíš jenom žebrat o pomoc, žebráš tam kde je to samý ubohý loser, a to nefunguje. Je jedno, jestli zde jsi prezidentem nebo bezdomovcem, protože to je jenom hra, ve skutečnosti jsi ubohý loser co má blbou náladu, a dokud se nezměníš, do té doby zde bude blbá nálada.

Daň z blbé nálady by mohla eliminovat blbou náladu, čím blbější by zde měl někdo náladu, tím větší by musel platit státu daně. Vytvoří se globální monitorovací GVKB elektronické systémy, které budou neustále monitorovat náladu každého člověka pomocí GVKB čipů v mozku, a čím blbější bude zde mít někdo náladu, tím více bude státu platit měsíčně na daních.

Ten kdo bude rozdávat dobrou náladu, ten dostane zase od státu veliké dotace a vysoké státní funkce, výhody i jistoty, už zde nebude ubohá elita složená z loserů, co mají blbou náladu. Nebudou se konzumovat drogy a dezinformace na blbou náladu, protože tento podvod bude trestán automaticky smrtí, kdy GVKB čip usmrtí člověka s trvale blbou náladou, lidí s blbou náladou je zde už jako sraček a sračky co mají v hlavě psychické sračky, se spláchnou globálně do sraček!

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a sedm