To že je vše na hovno neřeš stejně hovno vyřešíš

Napsal GVKB (») 22. 12. 2015 v kategorii T, přečteno: 365×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Vše je o příčině a následku, pokud je zde degenrace a přelidnění tak následkem je to že z nás jsou ubožáci, problém je v tom že jako jedinci s tímto problémem nic nemůžeme učinit, naše existenční možnosti učinit si život lepším jsou velmi omezené a existujeme v exitenčním bludišti kde na východu z bludiště je cedulka krematorium. Mnoho lidí má dneska deprese a stěžuje si že jejich život už pro ně nám smysl připadají si psychicky vyhořelí, a není zde už nic co by dokázalo zapálit jejich vnitřní oheň k boji o lepší exitenční budoucnost.

Nejhůře jsou na tom staří muži v zimě, oni často tuto zoufalou depresi řeší sebevraždou, v minulosti že byla veliká rodina na svém hospodářsví, a tak starý muž mohl žít pro rodinu a hospodářsví, dneska zde není hospodářství ani rodina, a je zde jenom malý ubohý byt, a v něm je televize s ubohými programy. Pokud starý muž jde za lékařem, tak od něj dostane léky, které mu ale moc nepomohou, protože zde není snahou lékaře nemocného vyléčit, ale je zde snahou jej mnoho let jenom uboze léčit, aby zde z toho byl pro lékaře a výrobce léků jistý zisk?

Jde zde tedy o systémovou chybu, se kterou si nikdo neví rady, v přírodě se tento problém u zvířat řeší jednoduše, když je zvíře pomalé, stává se snadou kořistí zvířete co je rychlé, takto se zabrání tomu, aby zde nebyla degenerace a přemnožení nějakého druhu. Nejhůře jsou na tom lidé v průmyslových centrech, kde je mnoho špíny v ovzduší z továren a od motorových vozidel, a potraviny většinou obsahují mnoho konzervantů a jichých chemických jedů, které konzumenty pomalu a jistě zabíjejí navíc je zde všude i běžná konzumace cigaret a piva. Jak klasicky řekl jeden ubožák v hospodě druhému ubožáku, to že je vše na hovno neřeš, stejně hovno vyřešíš.

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a třináct