Zle skončí jistě brzo ten, kdo bohatým bere a chudým dává

Napsal GVKB (») v pátek 25. 11. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 112×

Naše civilizace je postavená na tom, že se chudým bere a bohatým se to dává, je jedno jestli je zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus atd. vždy se chudým bere a bohatým se to dává. Zle skončí jistě brzo ten, kdo bohatým bere a chudým dává, to jistě musí mít nějakou příčinu?

Pokud bohatí přijdou o svoje bohatství tak se ekonomika zhroutí a nastane krize, minulost je plná příkladů, kdy bohatí přišli o svoje bohatství a následkem byla krize, to samé platí i u mzdy za profesionální práci, pokud je mzda za práci tak malá že bohatý člověk se stane brzo chudým, tak se člověk dostane do psychické krize a spáchá často sebevraždu.

Kdo bohatým bere a chudým dává, to je zásadní otázka vesmíru života, a tak vůbec? Viry bohatým berou a chudým dávají, pandemie, která zasáhla globálně civilizaci v nahotě ukazuje to, jak se bohatým bere a chudým se dává, následkem je globální krize a tím i veliká inflace.

Vědci varovali elity, že brzo zde bude globální pandemie, ale elity nebrali toto varování vážně, komu není rady tomu není pomoci! Proč viry bohatým berou jejich bohatství a dávají toto bohatství chudým, to jistě musí mít nějakou příčinu? 

Virus je evolučně naprogramován tak aby našel chybu a tu chybu eliminoval, virus považuje bohatství za evoluční chybu, a tak bere bohatství bohatým a dává je chudým, následkem je evoluční zhroucení každé dogmatické totality, protože normální je jenom příroda, ve které nejsou žádné dogmatické totality, a proto je v přírodě ráj a v dogmatických totalitách je peklo.


Komentování tohoto článku je vypnuto.