Život plný lásky a pravdy není utopie

Napsal GVKB (») v úterý 20. 9. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 80×

Představme si budoucnost, ve které je život každého člověka plný lásky a pravdy, svět, ve kterém žijeme se mění podle situace, a tak došlo evolučně k tomu, že se lidi zbavili hříšného těla a jejich duše existovali jenom ve virtuální realitě kde bylo vše pod kontrolou umělé inteligence, nebyla zde už hříšnost, protože jsme všichni žili v digitálním ráji kde lidi nedělají chyby.

Zdrojem všech našich problémů je naše hříšné genetické tělo, ve kterém je hříšná duše, tělo je nádoba, ve které existují hříšníci. Války v nahotě odhalují naši hříšnost, kdy se ve velkém vraždíme, protože jsme hříšníci, co neznají pravdu a lásku!

Neustále řešíme problémy s naším tělem, které má veliké nároky a je obtížné tyto nároky uspokojit, komu není rady tomu není pomoci, podívejme se na statistiky a dojde mám to, že naše tělo je nám drogou, na které jsme existenčně závislí.

Máš s tělem problémy, a tak myslíš na sebevraždu, smrt není řešení, protože zavraždíš stejně jenom mrtvolu! Z dálky lidi vypadají jako by byli živí, z blízka spatříme to, že to jsou jenom ubohé psychické mrtvoly na dočasné dovolené v konzumním očistci.

Všechny snahy o to, aby lidi nebyli psychickými mrtvolami jsou naivní a marné, problém je v tom že jsme praxi nahradili za teorie, a tak jsme psychicky zemřeli. Podívejte se na zvířata, co žijí v přírodě, jak jsou krásná, jejich krása je v tom že neznají žádné teorie a znají jenom praxi.


Komentování tohoto článku je vypnuto.