Život blázna v blázinci nemá pro blázna žádnou hodnotu

Napsal GVKB (») ve čtvrtek 8. 12. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 82×

Je mi tě líto že jsi ubohý blázen, jako blázen ses bláznům v blázinci narodil a jako blázen zemřeš, v tomto civilizačním blázinci není nikdo normální, protože normální je být nahý a zabít druhého, pokud s ním mám problémy. Jelikož žiješ v blázinci mezi blázny tak si můžeš myslet, že nejsi blázen, to je ale jenom iluze, které věříš, protože jsi veliký blázen, který se z tohoto civilizačního blázince zbláznil.

Je snad normální házet atomové bomby na veliká města plná lidí, nebo stavět koncentrační tábory s plynovými komorami kde se lidi zabíjejí jako dobytek? Je normální konzumovat alkohol a tabák, když každý ví, že drogy škodí tělu i duši a pomalu zabíjejí tělo i duši! Nehledej pomoc na svoje bláznovství u specialistů v nemocnici nebo u fanatických sekt, nikdo ti nepomůže, copak blázen může uzdravit blázna?

Blázen tě bude bláznivě léčit a většinou místo aby ti pomohl, tak tvoje bláznovství ještě zhorší. Život v civilizačním blázinci nemá smysl a nikdy jej mít nebude, život může mít smysl, jenom pokud nejsi blázen a nežiješ v civilizačním blázinci. Nejhorší možné bláznovství je honba za; výhodami, bohatstvím, mocí, slávou, autoritou, jistotami atd.

Vše, co v tomto civilizačním blázinci pracně získáš, to je jenom ubohá náhražka, která nemá žádnou hodnotu, civilizace je postavená na náhražkách, co nemají žádnou skutečnou hodnotu. Nejlepší bude, když z tohoto blázince pomocí sebevraždy odejdeš, nikomu zde nebudeš scházet, vše, co zde zanecháš, to poslouží jiným bláznům. Pochopte, že jste blázni, a tak používejte antikoncepci, protože život v konzumním blázinci nemá koncepci.


Komentování tohoto článku je vypnuto.