Vše je zde nejisté a jenom problémy jsou jisté

Napsal GVKB (») v neděli 18. 9. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 89×

Mám problém a potřebuji jej vyřešit abych měl klid od problémů. Proč vlastně máme po celý život problémy, které nedokážeme snadno a rychle vyřešit? Za všechny problémy v nás a okolo nás mohou chyby, realita, ve které existujeme není dokonalá, protože je to testovací evoluční verze a nikdy zde nebude finální dokonalá verze života! Mnohdy je něco bez chyb ale přijdou změny a tím už to není bez chyb, pokud by zde nebyli změny tak by zde nebyla možná evoluce.

Máme zde možnost si demokraticky zvolit politiky a politické strany, jenže k čemu nám to je, když voliči nemají objektivní aktuální informace o politicích a politických stranách, je to vše jenom divadlo, ve kterém si politici hrají na to, co nejsou. Vše je dneska o pokryteckém egoismu, dobrota se tak stala žebrotou!

Všechny změny, které se zde dějí jsou povrchní a pod povrchem se nic mnoho tisíciletí nikde nemění, pod povrchem jsou jenom data a atomy, z dat a atomů je sestaven čas a prostor, napětí mezi protiklady je zdrojem energie a tato energie zde se vším pohybuje na základě příčiny a následku.


Komentování tohoto článku je vypnuto.