Vit Kouba Aleš Kalina Pavel Moric Jan Hnízdil

Napsal GVKB (») v neděli 15. 1. v kategorii Stres, přečteno: 47×

Vše je zde naprogramováno a čím složitější je program tím více je i chyb v programu, naše civilizace je v krizi díky složitosti, ocitli jsme se v bludišti a zde bloudíme všichni v začarovaném kruhu od narození do smrti. Vše je zde vytvořeno a nastaveno k tomu, aby to něčemu sloužilo, je naivní víra v zázraky, vše zde má svůj osud, který nejde změnit, mění se jenom povrch a pod povrchem se nic neodkáže změnit, z dálky vše vypadá jinak než z blízka.

Z nejmenšího vzniká to, co je největší a po čase se to rozpadá na to co je nejmenší, je to nekonečný proces evoluční recyklace v nás a okolo nás. Největší je absolutno a nejmenší je kruh, často je zde základní otázka a jaký to zde vše má smysl, když je to vše jenom naprogramovaný složitý systém, který funguje automaticky. Vše má smysl, pokud to dokonale funguje, pokud by vše dokonale fungovalo optimálně tak bychom k ničemu už nepotřebovali inteligenci a vědomosti stali by se z nás jenom jednoduché automatické systémy.

Vznik inteligence a vědomostí je následkem toho že zde vše nefunguje optimálně, realita to je blázinec, a tak se z nás všech stali blázni co dělají bláznivé věci. Je pro blázna těžké si přiznat to že je blázen a tím se ocitá v začarovaném kruhu deprese a stresu. Podívejme se na volby v blázinci, kdy si blázni volí za svoje zástupce blázny, to logicky nemůže ekonomicky fungovat, je to začarovaný politický kruh, řešením je jenom nahradit globálně blázny za autonomní inteligentní roboty na akumulátory.

Když něco nejde opravit, nebo se oprava nevyplatí, tak je třeba to nahradit za něco nového, podívejme se do přírody zde se nic neopravuje a jenom se staré za nové nahrazuje, jsme všichni jenom oblečené opice a nechápeme to, že digitální civilizace už nepotřebuje oblečené pitomé opice, ale potřebuje roboty a umělou inteligenci, byli jsme milion let testovací verzí a finální evoluční verzí je inteligentní robot, proto je zde antikoncepce, život pitomých bláznů nemá už žádnou evoluční koncepci.


Komentování tohoto článku je vypnuto.