Většina lidí na světě jsou pitomci, co dělají pitomosti

Napsal GVKB (») ve středu 23. 11. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 114×

Svět, ve kterém každý existuje je o příčině a následku, lidská subjektivní pravidla se mění rychle jako počasí podle situace a příčina a následek zde platí nekonečnou dobu a bude zde i platit v budoucnosti. Já jsem myslel! Proboha on myslel, to snad není možný! Ano, s pitomci jsou všude problémy! Stroje na práci, na řízení strojů programy, lidi pošleme do rezervací a zde oddělíme muže od žen, aby se tak realizovala nenásilná genocida.

Moc jsem nechápal čas a prostor do té doby, dokud jsem nezačal často používat počítač připojený k internetu. Byla zde sice v minulosti televize ale to, co se v televizi vysílalo bylo o ničem, protože zde byla dlouho pokrytecká totalita, která z lidí udělala dokonalé pitomce. To že je někdo pitomec není o vzdělání a inteligenci, jak si většina lidí naivně myslí, pitomec je člověk, který dělá pitomosti! Pitomost je nakažlivá stejně jako současná globální pandemie, která nás donutila dělat mnoho pitomostí.

Většina lidí na světě jsou pitomci, co dělají pitomosti, války v nahotě dokazují to, že většina lidí na světě jsou pitomci, pokud by na světě nebyli pitomci tak by zde nebyli nikdy nikde války! Jaký mají smysl demokratické politické volby, když pitomci si zvolí za svoje zástupce vždy pitomce, co dělají pitomosti, představme si, že bychom kandidáty na prezidenta otestovali na jejich pitomost, nejspíše bychom museli zrušit funkci prezidenta republiky, protože bychom neměli k dispozici kandidáty, co by obstáli v testech na pitomost. 


Komentování tohoto článku je vypnuto.