Toužení po seberealizaci je zdrojem psychického soužení

Napsal GVKB (») ve středu 26. 1. v kategorii Stres, přečteno: 161×

Spokojenost je často demonstrována na pyramidě kdy na vrcholu pyramidy je seberealizace, když není možné dlouhodobě dosáhnout pro většinu lidí na světě seberealizace tak následkem je snaha uniknout z ubohé reality pomocí drogy nebo víry v zázraky.

Každý člověk zde má svůj osud, který může změnit jenom obtížně, konzumní systém je všude o protekci a korupci, jenom ve sportu není protekce a korupce, ale úspěch ve sportu je zde jenom krátkou dobu a jenom pro ty co jsou zdraví.

Toužení po seberealizaci je zdrojem psychického soužení, vše začíná tím, že ubožáci mají hodně ubohých dětí, které uboze vychovají, čím více je společnost zaostalá tím více zde mají rodiny dětí, o které se uboze starají a nedopřejí ani možnost dobrého vzdělání.

Prvních deset let života je pro člověka rozhodujících, pokud na dítě nemají egoističtí rodiče nikdy čas, tak dítě má špatný osud a tím pro něj nebude už možná v dospělosti seberealizace. Testy inteligence spojené s testy sportovního výkonu odhalují u člověka jeho osud, velikou roli hraje konzumní společnost, kde se dítě narodí.

Mnoho obchodníků těží z toho, že lidi marně touží po seberealizaci, je zde mnoho náhražek, které dávají na krátkou dobu iluzi seberealizace jde nejvíce o návykové chemické drogy a léky na deprese, nebo jde o pohádky a sociální sítě na internetu kde si můžete hrát na to co ve skutečnosti nejste. 

Je naivní si myslet to že když se stanete prezidentem nebo celebritou, tak dojde automaticky k seberealizaci, ve skutečnosti se z vás stal živý mediální reklamní maskot, který propaguje zboží nebo služby, podívejte se na kočky nic nemají, a přesto dosahují snadno seberealizace. Je to celé o tom, jak vnímáte svůj život, pokud život vnímáte jako pokrytecké divadlo tak nedosáhnete nikdy seberealizace. 

Každý se narodí jako prázdná nádoba a jde o to čím se tato nádoba naplní, občas se stane to, že některé lidské děti odchovají divoká zvířata a takový člověk už nedokáže žít v lidské společnosti a brzo umírá. Konzumní společnost je založená na tom že se staráme egoisticky nejvíce o to z čeho máme veliký užitek, pokud z dětí nemáme veliký trvalý užitek, tak se o děti nestaráme.

    

   


Komentování tohoto článku je vypnuto.