Svoboda je iluze, každý je zde sluhou

Napsal GVKB (») ve čtvrtek 29. 12. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 58×

Moderní doba nám nabízí mnohé, co jsme v minulosti neměli, začali jsme se méně pohybovat fyzicky a psychicky, vše spěje evolučně k tomu, že skutečnou realitu nahradíme za umělou realitu, a potom dojde k tomu, že se člověk nahradí za robota a umělou inteligenci. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, v civilizaci místo lidí budou roboti, nejsou v civilizaci lidi tak zde nejsou s lidmi problémy to je logické, lidi se odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak nenásilně realizovala globální genocida.

Život nemá koncepci, a tak používáme antikoncepci a potraty, bohužel je na světě mnoho ekonomických ubožáků, co nepoužívají antikoncepci, a tak mají hodně dětí, následkem je multikultura, ve které jsou problémy s ekonomickými ubožáky. Je třeba konečně pochopit to že vše zde má svoji hodnotu určenou situací, a to co nemá pro nás hodnotu o to je chybou se starat.

Realita, ve které existujeme to je evoluční experiment a člověk je tak materiálem na evoluční experimenty, smrt to je konec jednoho evolučního experimentu, po smrti nic už není, proč věříme na to, že je něco po smrti? Náš svět je o propagandě a cenzuře, naše myšlení je zavirované, aby se tak z lidí stali loutky, které mohou elity snadno ovládat. Svoboda je iluze, každý je zde sluhou i prezident republiky, pánem zde všemu je evoluce, která nahrazuje staré za nové a chybné za správné.


Komentování tohoto článku je vypnuto.