Stát z tebe udělal ubohou loutku

Napsal GVKB (») v neděli 20. 11. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 111×

Veliké je bohem malému o tom je každý stát, nebo každá veliká organizace, když lhát a krást tak ve velkém profesionálně za pomoci státu, co je dovoleno státu to je zakázáno těm, co platí veliké daně státu! Pokud by mohli demokratické politické volby eliminovat nespravedlnost, tak by se volby zakázali! Civilizace se točí okolo nespravedlnosti od svého evolučního vzniku, jenom ve smrti je zde spravedlnost!

Bylo zde mnoho naivních snah nahradit nespravedlnost za spravedlnost ale to evolučně nefungovalo, a tak to rychle zkracovalo, dobrota je přeci žebrota a dobře se tak zde mají jenom profesionální lháři a profesionální zloději. Pochopte konečně to, že vše je zde experiment na věčné časy, nikdy zde nikde nebude čas a prostor, ve kterém by nebyli už žádné experimenty! Experimenty jsou jako problémy, před kterými nikdo nikam neuteče!

Mír to je válka, kterou nevidíme, protože je nám chytře skrytá, pochopte to že; politika je boj o moc, podnikání je boj o zisk, náboženství je boj o pravdu, umění je boj o popularitu, školství je boj o protekci atd. vše co je inteligentní a živé to je zde vojákem který musí bojovat, aby zde mohl evolučně existovat, to, co nebojuje, to v depresi je a léky nebo drogy to konzumuje.

Je to jako s komentáři na internetu, vadí nám, že všude jsou komentáře a odkazy zablokované, a přitom jsme sami na svém blogu komentáře a odkazy zablokovali, je to pořád o tom že parazit hledá marně hostitele a zjišťuje že se z hostitelů stali paraziti, následkem je logicky ekonomická globální krize, nikdo nechce jako otrok pracovat a každý chce jako otrokář parazitovat, ale to ekonomicky nefunguje, bez profesionální špinavé práce nejsou peníze a žít na dluh nejde dlouho.   


Komentování tohoto článku je vypnuto.