Špatně diagnostikovaná ekonomika a politika

Napsal GVKB (») ve čtvrtek 22. 9. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 90×

Ekonomika a politika je těžce nemocná a ti co by měli určit diagnózu ekonomiky a politiky nerozumí ekonomice a politice profesionálně. V ekonomice a politice vše souvisí se vším stačí jedna chybná změna a následkem je mnoho změn, a to vede k nemoci ekonomiky a politiky, podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky, se kterými je všude mnoho problémů, protože se nechovají jako lidi a chovají se jako dobytek.

Do vysokých funkcí se dostali pitomci, co dělají pitomosti, a tak nemáme existenční koncepci, a to se řeší pomocí antikoncepce. Vše je o tom že slepý nemůže vést slepé, je třeba konečně svěřit vládu nad všemi lidmi jenom umělé inteligenci a autonomním robotům, aby tak skončili chyby, co dělali lidi.

Každý člověk dostane do hlavy bezdrátové rychlé napojení na globální umělou inteligenci, a tak už nebude znát ubohou realitu, ale bude znát jenom virtuální realitu ve které lidi nedělají chyby, protože vše je pod kontrolou umělé inteligence. Takto skončí snaha mít se dobře díky tomu, že se cizí lidi mají zle, nebude zde už možnost lhát a krást pro nikoho, a tak zvítězí konečně na věčné digitální časy všude pravda a láska.


Komentování tohoto článku je vypnuto.