Proč se centrálně násilně zavádí pitomosti, co se jistě brzo zase zruší?

Napsal GVKB (») v pátek 23. 12. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 65×

Optali jsme na to kandidátů na prezidenta republiky v roce 2023. Jejich odpovědi byli pitomé, a tak je zde nebudu uvádět, a po lopatě vám to vysvětlím. Příčinou je spěch, práce kvapná je špatná, proč vlastně ti, co nám centrálně vládnou spěchají, a tak je jejich práce špatná, to je zásadní otázka u politiky a ekonomiky. Ti, co nám vládnou spěchají, protože mají strach, že nedosáhnou toho, že se budeme mít líp díky těm, co nám díky protekci a korupci centrálně vládnou.

To ten druhý je pitomec já nejsem pitomec, vše je to jenom pokrytecké divadlo, ve kterém si pitomci hrají na; krále, císaře, šlechtice, prezidenta, předsedu vlády, ministra, celebritu atd. volové z dálky vypadají na divadle jako bohové! Moje hra a moje pravidla tak funguje; politika, náboženství, filosofie, věda, školství, byrokracie, armáda, ekonomika, podnikání atd. Války v nahotě odhalují to, že naše kulturní civilizace je blázinec, ve kterém nejsou nikde už normální lidi!

Jaký mají smysl volby prezidenta, když na kandidátkách jsou staří blázni a k volbám jdou jenom blázni, to logicky nemůže fungovat, řešením je zde už jenom nahrazení bláznů za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou na světě už nikde blázni tak zde není logicky blázinec. Člověk to byla testovací evoluční verze, co se nepovedla a finální verzí bude tak autonomní robot, vše je zde dočasně na věčné časy je zde jenom evoluční proces.


Komentování tohoto článku je vypnuto.