Proč je každý blázen do něčeho veliký blázen?

Napsal GVKB (») v pondělí 28. 11. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 103×

Jakmile se člověk naučil pokrytectví tak následkem bylo to, že se společnost lidí proměnila na blázinec plný bláznů, kde každý blázen je do něčeho veliký blázen, nikdo z lidí není normální to je vědecky dokázáno, z dálky může blázen vypadat jak normální člověk, ale z blízka spatříme blázna.

Kolik je na světě lidí tolik je i na světě bláznů, je to tak jak to říkám, pravda je nám nepříjemná, protože nám nastavuje zrcadlo, ve kterém spatříme blázna. Blázni chtějí jenom mluvit v televizi a na internetu o tom co je pro blázny správné a nechtějí být vzorem ostatním bláznům, protože není blázen ten, který by se zavděčil všem bláznům.

Je zde mnoho bláznů, co nabízejí bláznům pomoc mnoha způsoby, aby vydělali na tom, že blázni chtějí být normální, copak může být blázen normální? Je možné násilím změnit povrch, ale pod povrchem se nic nezmění, vše směřuje evolučně k tomu, že se naše nenormální mozky bezdrátově rychle propojí, a tak vznikne decentralizovaný mozek lidstva a tím zde už nebude blázinec plný bláznů.


Komentování tohoto článku je vypnuto.