Pitomá opice je to, co má být evolučně překonáno

Napsal GVKB (») v pondělí 5. 12. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 98×

Přiznejme si konečně to, že jsme všichni pitomé opice, co si zde hrají na člověka, z opice nikdo robota neudělá! Pořád je zde snaha pomocí výchovy z opice udělat robota, to je pitomost, opice nebyla evolučně vytvořena a výchovou nastavena k tomu, aby byla robotem!

Podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky, co se chovají jako opice a my si s nimi nevíme rady, nebo se podívejme na volbu prezidenta kdy si opice zvolí za prezidenta pitomou starou opici a potom se diví tomu, že je prezident opice.

Myslíme a žijeme jako opice a s tím nejde nic udělat, vše je o tom že z dálky vypadá vše jinak než z blízka, podívejme se na naše dílo a dojde nám že toto dílo fyzické a psychické stvořili pitomé opice. Ano, pitomé opice patří do rezervace!

Civilizace potřebuje nahradit pitomé opice za umělou inteligenci a autonomní roboty, pitomá opice je to, co má být evolučně překonáno, aby zde místo pitomé opice byl inteligentní robot na akumulátory.

Místo pitomé dogmatické centrální totality, zde bude nový digitální svět, ve kterém nebudou už problémy s pitomými opicemi, co mysleli a žili jako opice. Mnohé pitomé opice mají titul a myslí si, že jsou něco více než opice co nemají titul, myslet znamená hovno vědět!


Komentování tohoto článku je vypnuto.