Peklo je iluze ve tvojí hlavě

Napsal GVKB (») ve čtvrtek 24. 11. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 107×

Když poslouchám lidi, co mají psychické nemoci tak mi dochází, že mají v hlavě peklo a jakákoli moje snaha jim vysvětlit to že se narodili do ráje a žijí od narození jenom v ráji a že peklo existuje jenom v jejich psychicky nemocné hlavě je marnost, oni mi nerozumí a myslí si, že jsem blázen. Když se dítě narodí tak nemá v hlavě peklo a jakmile se naučí mluvení a začne poslouchat lidi co umí už mluvit tak brzo má dítě v hlavě peklo a z hodného anděla se tak stane najednou zlý čert co myslí na čertoviny.

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud může lidské mluvení proměnit anděla na čerta tak to jistě má i nějakou příčinu? Příčinou je psychický virus, který je v základních principech podobný počítačovému viru, lidi mají zavirovaný mozek a neví o tom, protože považují zavirovaný mozek za něco co je normální, protože všichni přeci mají zavirovaný mozek a není na světě člověk co by neměl zavirovaný mozek, a pokud by neměl zavirovaný mozek, tak jej společnost zavře do psychiatrické nemocnice, nebo jej zavraždí tak jako zavraždila třeba Ježíše Krista za to, že lidem řekl pravdu o tom, že jsou čerti co žijí v pekle, protože mají zavirovaný mozek.

Staré knihy nám mohou poskytnout informace o tom, jak se evolučně vyvíjejí viry, kterými mají lidi zavirované mozky, od jednoduchých virů se evolučně přechází ke složitými virům, co jsou vysoce virulentní a neustále se mění podle situace, a tak boj s těmito viry je marný. Kandidáti na prezidenta republiky v roce 2023 mají staré zdegenerované mozky silně zavirované vysoce virulentními psychickými viry a chtějí po svém zvolení zavirovat naši malou zaostalou republiku, v mnohém to připomíná současnou globální pandemii, která na dva roky ochromila globálně politiku a ekonomiku.

Je potřeba přemístit okamžitě kandidáty na prezidenta do psychiatrické nemocnice v Bohnicích a zde je izolovat od společnosti, aby nemohli společnost nakazit svými psychickými viry, jiná možnost zde pro nás už není, vládnout nám místo politiků a byrokratů bude globálně na věčné digitální časy jenom umělá inteligence, vše jde naprogramovat a optimalizovat. 


Komentování tohoto článku je vypnuto.