Pavel Moric nebo GVKB

Napsal GVKB (») v neděli 27. 11. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 97×

Moderní doba nám nabízí mnoho příležitostí, jak vyřešit krysí závody, je to o naprogramování, vítězství v krysích závodech je pro mnoho krys drogou, jsem na světě už dlouho narodil jsem se v roce 1953 můj život byl bohatý na zkušenosti, neustále jsem se srážel s čerty v tomto pekle, pojmenování čert nebylo populární, a tak se z čerta stal člověk, je to jako když se z cikánů stali Romové.

To že dáme něčemu populární název je jenom naše pokrytectví, realita je taková, jaká je a s tím nic neudělá propaganda a cenzura. Jako dítě jsem hrál závodně šachy a četl mnoho knihy, sport mě nepřitahoval a považoval jsem jej za pitomost. Byl jsem na mnoha místech kam se běžný člověk nedostane, trvalo mi velmi dlouho, než jsem pochopil, že mi dogmatická totalita zavirovala mozek dezinformacemi.

Jak to vlastně funguje že lidi mají zavirované mozky teoretickými dezinformacemi? To je základní otázka, na kterou je potřeba správně odpovědět, příčinou je svatá teorie, dám na YouTube video a cenzura toto video zablokuje že prý porušuje nějaká teoretická pravidla, jednou jsem se odvolal a YouTube se mi omluvilo, lidi dělají chyby! Proč zde vlastně existuje propaganda a cenzura?

Příčinou je centralizmus, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus atd. je zde dogmatický centralismus od té doby co existují daně! Vše to jsou jenom příčiny a následky, pokud by na světě nebylo lidí jako sraček tak by ti, co jsou nahoře z vysoka nesrali na ty, co jsou dole, bylo a bude. Kde je zakopaný pes? Je zde mnoho geniálních populistů, co říkají lidem to, co lidi chtějí slyšet a udělali si z populismu dobrý obchod.

Je zde vzácný člověk, který zná pravdu a říká pravdu, pravda je jako cibule a když slyšíme pravdu tak pláčeme, podívej se do zrcadla a spatříš pitomého čerta. Pokud hledáte pravdu tak je to jako když hrajete šachy s počítačem, musíte mnoho myslet, a to dlouho nedokážete, protože vaše myšlení bylo nahrazeno vašimi vědomostmi, které jsou většinou jenom teorie, co v praxi nefungují. 


Komentování tohoto článku je vypnuto.