Otroctví je nemoc, na kterou je lékem svoboda

Napsal GVKB (») v pátek 11. 11. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 124×

Všude kde lidi používají peníze tam je i otroctví, logicky svoboda je tam kde lidi nepoužívají peníze, peníze dokázali vytvořit ekonomické otroctví, aby se otroci nebouřili tak začali otrokáři otrokům vymývat mozek propagandou a cenzurou, následkem byl konzumace drog a víra v teorie co v praxi nefungují. Otrokáři dělají mnoho tisíciletí vše pro to, aby se měli dobře a je jim jedno to že se otroci mají zle z cizího krev neteče to je heslem všech otrokářů.

Vychází neustále mnoho populárních knih o tom, jak nebýt otrokem a být otrokářem, jenže jde o teorie, které v praxi nefungují. Bez protekce nemá v současném světě nikdo šanci na úspěch, který z něj udělá otrokáře. Zakopaný pes je v tom že člověk nebyl evolucí stvořen k tomu, aby byl otrokem, ale byl stvořen k tomu, aby byl lovcem a tím predátorem.

Řešením je nahradit lidi za autonomní roboty, robot nebude mít problémy s tím, že je otrokem, robot byl evolucí stvořen jako otrok digitálního systému, který řídí jenom globální umělá inteligence, nejsou na světě lidi tak zde nejsou s lidmi problémy o tom je evoluční budoucnost. Pokud by mohli demokratické politické volby eliminovat ekonomické otroctví tak by se volby všude zakázali, na kandidátkách jsou jenom otrokáři to si musí konečně otroci uvědomit!


Komentování tohoto článku je vypnuto.