Nestačí o tom jenom slyšet je třeba to i vidět

Napsal GVKB (») ve čtvrtek 1. 12. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 105×

Dokud to na vlastní oči neuvidím tak to nepochopím, nestačí jenom slovy něco popisovat, musíme to vidět, a tak vzniklo divadlo kde jsme mohli mnohé vidět, dneska je divadlo evolučně nahrazováno televizí a internetem. Naše ideologie jsou spojené s divadlem kdy zde jsou diváci a herci, i naše sny to je divadlo které vytváří naše fantazie z vědomostí co má k dispozici. Často zde zmizí rozdíl mezi skutečností a iluzí, to vede k přeprogramování našeho myšlení, proto často nevíme, co je správně a co je chybně?

Abychom mohli cokoli pochopit tak se k tomu musíme na dlouhou dobu přiblížit a tím se logicky od jiného musíme zase vzdálit, to má za následek povrchní univerzálnost, kdy rozumíme všemu povrchně a nerozumíme ničemu do hloubky. Neustále přicházejí spasitelé, co nám nabízejí zázraky, pokud jim budeme věřit, sliby se slibují a blázni se radují, nejprve prověřujte tyto populární spasitele, než jim uvěříte a svoji budoucnost jim naivně svěříte!

Podívejme se na elity, co rozhodují o nás bez nás, proč zde nefunguje vše tak aby se zde měl každý člověk na světě dobře to je základní otázka, na kterou je třeba správně odpovědět. Problémem je to že jsme čerti, co žijí v pekle a z čertů nikdo neudělá anděly, a nejde tím ani udělat z pekla ráj, vše směřuje k tomu, že zde místo čertů budou roboti a tím se peklo promění na ráj kde se nelže a nekrade, nejsou na světě čerti tak zde není ani peklo, ve kterém je dobrota žebrota. 


Komentování tohoto článku je vypnuto.