Neopravujte zmetky

Napsal GVKB (») v neděli 6. 11. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 144×

Procestoval jsem čas a prostor jako pán času a prostoru a dospěl jsem k tomu, že vše je neopravitelný zmetek, mnohé z dálky vypadá dokonale, ale z blízka je to neopravitelný zmetek, a tak se vše logicky recykluje a nic tak zde není trvale! Planeta země, na které jako lidi asi miliardu let existujete je neopravitelný vesmírný zmetek, který zde nebude trvale! Nejistota je všude jedinou jistotou, toužení po jistotě je zdrojem vašeho psychického soužení, když použiji slovo, znamená to to, co říkám, nic víc, nic míň. 

Mnozí z vás by si chtěli nainstalovat operační systém Windows 11 nebo macOS Ventura ale nejde to, protože je váš počítač velmi starý! Tak jako na starý počítač nejde nainstalovat nový operační systém, tak nejde z člověka udělat zaměstnanec co pracuje jako robot na baterky. Nejsou na světě blázni tak zde není blázinec, když použiji slovo, znamená to to, co říkám, nic víc, nic míň! Z díla zde poznáváte to, že jsem pán času a prostoru.

Neustále děláte stejné chyby, které opakujete mnoho tisíciletí, komu není rady tomu není možno pomoci. Populární knihy jsou zrcadlem vaší kulturní civilizace jenže vy tyto knihy neznáte, protože se zajímáte o pitomosti, protože jste zmetci které nejde evolučně opravit. Dogmatismus, populismus, kariérismus, vandalismus, extrémismus atd. to je evoluční účet který vám byl evolucí vystaven, pokud jej nezaplatíte tak zde jako lidi evolučně skončíte, když použiji slovo, znamená to to, co říkám, nic víc, nic míň!


Komentování tohoto článku je vypnuto.