Nejsou na světě blázni tak zde není ani konzumní blázinec

Napsal GVKB (») v pátek 2. 12. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 106×

Je to o tom, jestli věřit na zázraky, nebo zázraky realizovat pomocí investic a investovat mohou jenom bohatí lidé! Sociální ideologie v praxi nikde na světě nefunguje, dobrota je žebrota! Je potřeba svět řídit jako globální firmu a jakýkoli pokus o sociální ideologie nemilosrdně eliminovat tak, jako hospodář eliminuj plevel a parazity! Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, to je pevný bod optimálně fungující globální společnosti, jak si to zde uděláme takové to i máme, pořád je to o tom že o nás bez nás rozhodují blázni, a proto žijeme v konzumním blázinci mnoho tisíciletí, protože slepý zde vede slepé.

Je to normální že zde jsou; inflace, války, pandemie, vandalismus, protekcionismus, populismus atd. není to rozhodně normální, protože nám vládnou blázni, co z nás dělají blázny! Vše evolučně jistě směřuje k výrobě autonomních robotů a naprogramování umělé inteligence, už nebudeme k ničemu potřebovat armády a zbraně, nebudeme potřebovat ani; kněze, politiky, prezidenta, byrokraty, soudce, advokáty, policajty, kouče, psychology, psychiatry, sociology, filosofy, profesory, celebrity, ředitele atd. nejsou na světě blázni tak zde není ani konzumní blázinec! 

Ano, přiznej si konečně to, že jsi blázen a že máš v hlavě blázinec! Každý je do něčeho blázen, stačí si pustit televizi nebo se připojit na internet a brzo vám dojde to, že nikdo z lidí na světě už není normální! Testuji normalitu pomocí otázky, do čeho investovat tak aby investice brzo přinesla veliký zisk? Neustále slyším, tomu já nerozumím optejte se toho, kdo tomu rozumí! Ekonomická negramotnost u vládnoucí všemocné elity má za následek to, že se z nás stali blázni, co žijí v blázinci! Ekonomika to jsou příčiny a následky, pokud si nedokážeme představit jaké budou následky našeho rozhodnutí tak jsme ekonomicky negramotní blázni! 


Komentování tohoto článku je vypnuto.