Naše společnost je dlouho v depresi díky pokrytectví

Napsal GVKB (») v pátek 23. 9. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 90×

Podívejme se na minulost naší společnosti a zjistíme že se vše točí okolo pokrytectví, hlásáme svatost, a přitom myslíme a jednáme jako hříšníci, to logicky nemůže v praxi fungovat. Jakmile se dítě naučí pokrytectví tak psychicky onemocní, jsou to jenom příčiny a jejich následky! Vše jsme zdanili a na pokrytectví jsme zapomněli, je třeba zdanit naše pokrytectví, umělá inteligence otestuje u každého člověka jeho egoistické pokrytectví a vypočítá optimální daň z pokrytectví u každého člověka na míru.

Pokrytectví je stejně škodlivé jako konzumace tvrdého alkoholu a kouření cigaret, vysoké daně musí prioritně eliminovat vše co je škodlivé to má logiku. Pokrytectví nepostihuje jenom lidi, ale postihuje i organizace a státy, podívejme se na pandemii z pohledu pokrytectví, vnímám pandemii jako mediální hon na čarodějnice, následkem je veliká inflace a tím i ekonomická krize, pachatelem je naše egoistické pokrytectví a alibismus chrání ty co inflaci způsobili svým pokrytectvím, komu není rady tomu není pomoci.

Je třeba se optimálně poučit z krizového výboje naší pokrytecké společnosti a začít globálně nahrazovat pokrytce za umělou inteligenci a autonomní roboty, čím méně bude na světě pokrytců tím méně zde i bude pokrytectví to je logické, jakmile bude robot prezident vyznamenávat roboty, tak se pokrytci z civilizace odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se pokrytci nemohli už rozmnožovat jako invazní druh, který se řídí egoistickým heslem, po mě potopa! 


Komentování tohoto článku je vypnuto.