Nabízím vám věčný život

Napsal GVKB (») v neděli 13. 11. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 122×

Vaše genetické tělo je zde statisticky asi 70 let to není nijak dlouhá doba, proto vám nabízím věčný život, pokud vytvoříte dílo, které zde bude sloužit civilizaci na věčné časy, tím dílem může být cokoli co je dokonalé, a tak to nezanikne, protože se to nahradí něčím, co je evolučně lepší. Neustále se zde vytváří mnohé, co zde má být na věčné časy, ale ty věčné časy netrvají dlouho, kde je chyba?

Z díla se pozná tvůrce, pokud je tvůrce ubožák tak je i jeho dílo ubohé, a tak je zde krátkou dobu. Podívejme se třeba na knihy a filmy, jak za krátkou dobu zde nejsou už populární, protože autorem byli ubožáci, z dálky může ubožák vypadat jako celebrita, protože o něm nemáte dostatek informací.

Vše, co se zde vytváří to je jenom obchodní zboží, které je zde dočasně, umíte jenom kritizovat, ale neumíte vytvořit něco co zde bude na věčné časy! Když sleduji elity, co rozhodují o nás bez nás tak mi elity připadají jako kuchaři, kdy něco navaří a my to musíme sníst i když nám to nechutná a je nám po tom špatně.

Naštěstí už brzo zde bude umělá inteligence a autonomní roboti, tím zde lidi evolučně skončí na věčné časy, nejsou na světě nikde lidi tak zde nebudou s lidmi logicky problémy, lidi to byla testovací verze a autonomní roboti to bude finální verze, která zde bude na věčné digitální časy, to je moje geniální evoluční dílo, které je evolučně dokonalé, a tak zde budu na věčné časy. 


Komentování tohoto článku je vypnuto.