Myslím tedy nemám potřebné vědomosti

Napsal GVKB (») v neděli 24. 1. 2021 v kategorii Stres, přečteno: 631×

Každý subjektivně vnímá svůj život a život ostatních lidí, každý člověk je originál, který existuje v originálním času a prostoru, na povrchu vypadá každý lidský život originálně, pod povrchem je ale každý lidský život stejný, pod povrchem jsou; operační systémy, programy, databáze atd. které řídí vše v nás a okolo nás.

Z pohledu vědy a techniky jsme všichni jenom naprogramované genetické stoje co existují v evolučně naprogramovaném času a prostoru. Můžeme násilně změnit jenom to co je na povrchu, povrch to je jenom hra o to, co potřebujeme a milujeme, tato hra je podle programů, co vytvořila organizace nebo situace.

Většina lidí spěchá, a tak je povrchní, ti, co jsou díky protekci nahoře, se snaží z těch, co jsou dole učinit levné univerzální roboty na dálkové ovládání, geneticky nebo programově vadný lidský genetický robot je odsunut mimo egoistickou konzumní společnost do; vězení, nemocnice, domovu pro seniory, rezervace, krematoria atd.

Myslím tedy nemám potřebné vědomosti, pokud víme tak nemusíme už myslet, žijeme dlouho díky tomu, že se máme lépe než zvířata, problémem dlouhého věku je to že starému člověku už dobře nefunguje tělo a mozek, byli jsme naprogramovaní evolucí na to že umřeme ve 35 letech, ale my žijeme do 70 let. Mládí je pryč a do starobního důchodu je dlouhá doba, co s tím je možné udělat?


Komentování tohoto článku je vypnuto.