Myslím tedy jsem blázen

Napsal GVKB (») v sobotu 15. 1. v kategorii Stres, přečteno: 157×

Čím více myslíme tím více se z nás stávají blázni! Stroje nemyslí, a tak jsou normální! Podívejme se na díla, která jsme díky myšlení vytvořili a zjistíme to, že jsou to díla bláznů. Myslíme, protože se snažíme vyřešit problémy a neuvědomujeme si to, že pokud nějaké problémy vyřešíme tak tím nám vzniknou nové problémy.

Blahoslavený je ten, kdo nemyslí, myšlení je jistá cesta, do blázince nebo do vězení, musíme násilně izolovat lidi, kterým to moc myslí, protože jsou ostatním lidem, kterým to nemyslí, velikým nebezpečím. Adolf Hitler je učebnicovým příkladem blázna který mnoho myslel až se z toho zbláznil a spáchal sebevraždu.

Za lidi musí myslet jenom umělá GVKB inteligence jenom tak zde bude naše digitální společnost optimálně fungovat! Na práci stroje a na myšlení programy o tom je naše evoluční budoucnost, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se přemístí z civilizace do rezervací to je jediná možnost, jak zajistit to, aby pravda a láska zde zvítězila, a tak se zde už nelhalo a nekradlo. 


Komentování tohoto článku je vypnuto.