Líp už bylo, bude hůře, žít na dluh nejde dlouho

Napsal GVKB (») 16. 2. 2021 v kategorii Stres, přečteno: 566×

V konzumní společnosti je vše obchod, dobrý obchod je zde pokud se něco dělá ve velkém, a tak zde jsou veliké konzumní společnosti a veliké nadnárodní korporace, je to jako s knihou, kdy čím více se prodá výtisků, tím logicky je i větší zisk z knihy. Pokud bychom šli do extrému tak zjistíme, že je dobrým obchodem nahradit globálně trvale lidi za umělou inteligenci a roboty, zaměstnávat lidi není ekonomické.

Podívejme se na bohaté konzumní společnosti, zde už začíná docházet k nahrazování lidí za umělou inteligenci a roboty, nejprve se optimalizuje a automatizuje to kde se něco pravidelně opakuje a nejsou zde nečekané změny. Zemědělství a potravinářství se díky automatizaci zcela změnilo, v současnosti je na řadě průmysl, kde dochází k veliké automatizaci, nebude to trvat dlouho a přijdou na řadu služby, a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty.

Nevěřte statistikám o bídě a nezaměstnanosti, statistiky se všude falšují, protože politici chtějí být mediálně populární, jenže nemoc a bídu nikdo dlouho nedokáže utajit, bída to je nemoc ekonomiky a politiky, nebudu vám mediálně lhát, tak jako vám lže mediální reklama, která vás pomocí mediálních dezinformací neustále všude klame.

Líp už bylo, bude hůře, žít na dluh nejde dlouho, nakonec to vždy skončí nějakým násilím, nejspíše vše skončí tak že se lidi z civilizace odsunou do rezervace a v civilizaci budou místo lidí roboti které bude globálně řídit umělá inteligence, roboti pracují jako roboti, je to pro ekonomiku a politiku jasná volba.


Komentování tohoto článku je vypnuto.