Lék na problémy

Napsal GVKB (») ve středu 12. 1. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 230×

Život je spojen s problémy a mnohé problémy nám způsobují nemoci nebo smrt, každý problém má jistě i svoji příčinu která je v nás nebo okolo nás, některé příčiny problémů jsou nám skryté. Realita, ve které existujeme je jako počasí, které se neustále mění, a tak zde v mnohém jistota pro nás není.

Teoreticky něco vypadá správně ale prakticky je to chybné, není zde žádný univerzální lék na naše problémy, každý problém potřebuje jiný lék, mnohé léky, ale nedokáží nemoc vyléčit. Problémem léků je to že jejich účinek je jenom krátkou dobu, a tak musíme brát léky pravidelně tak aby mohli nepřetržitě účinkovat a tím nás léčit.

Každé léčení je složitý proces, který by měl vést k vyléčení nebo utlumení nemoci, tak abychom s ní mohli normálně žít. Léčení nemocí nemusí být jenom pomocí léků, léčit může; pravda, láska, víra, hudba, sport, koníčky, práce atd. pomocí prevence lze předcházet mnoha nemocem, častým problémem je to že se nemocný léčí chybně sám a odmítá pomoc od specialistů, komu není rady tomu není pomoci.    


Komentování tohoto článku je vypnuto.