Knihy odhalují naše chyby

Napsal GVKB (») v pátek 16. 9. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 96×

Na světě existuje veliké množství knih, které lidi nečtou, protože mají jiné priority, místo knih je zde přeci; rádio, televize, kino, internet, počítačové hry, virtuální realita atd. končí doba nástrojů a strojů, protože přichází doba informací a programů, je zde obrovská nabídka informací a programů ve které se nikdo nevyzná, a tak často chybuje.

Knihy odhalují naše chyby, knihy jsou psychickým zrcadlem, ve kterém spaříme svoji pravou tvář, která nosí neustálé masky, aby zde mohla hrát nějakou roli na tomto pokryteckém divadle. Podívejme se na pitomce z hlediska toho, kolik čtou klasické knihy, kdo nečte klasické knihy je jako pole, které není hospodáři k užitku, proč pitomci nečtou klasické knihy a jenom koukají na televizi nebo do telefonu?

Pokud pitomí rodiče mají děti tak jsou jejich děti pitomé je to jenom o kopírování, kdy kopírujeme něco, co nemá žádnou hodnotu! Dalším problémem je kvalita moderních knih, které se prodávají, nebo jsou v knihovnách, ze spisovatelů se stali psychičtí nádeníci, co vytvářejí informační odpad, který dělá ze čtenářů pitomce! Největší tragédie jsou noviny a časopisy, zde kvalita byla nahrazená kvantitou s nulovou informační hodnotou. 


Komentování tohoto článku je vypnuto.