Jsi nemocný na hlavu, tak ber na hlavu léky

Napsal GVKB (») v neděli 18. 12. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 81×

Lidi jsou psychicky nemocní, protože mají zavirované myšlení svatými dezinformacemi, centrální nervový systém, který řídí naše tělo a naše myšlení v základních principech funguje stejně jako notebook, tak jako se mohou do vašeho notebooku dostat z internetu viry, tak se může zavirovat i vaše psychika! Bohužel se zatím nejde technicky napojit na mozek a spustit antivirový program, který najde zlé viry a potom je optimálně eliminuje. Ano, každý virus to je parazit!

Existence virů je závislá na parazitování, z pohledu ekosystému je člověk parazitující virus, který napadl ekosystém a začal jej ničit podle hesla po mě potopa, a tak stoupají vody v oceánu díky oteplování které jsme díky civilizaci způsobili. Mnoho lidí žije v iluzi, že to, co vědí jsou jejich originální myšlenky, ve skutečnosti to nejsou jejich myšlenky, ale jsou to cizí myšlenky, které získali mnoha způsoby.

Místo člověk člověku vlkem bychom správně měli říkat, blázen bláznu bláznem, normální člověk je mrtvý člověk, každý je do něčeho blázen, vše zde jsou jenom naprogramované dočasné procesy, ve kterých jsou programové chyby, dokonalost je iluze! Jsi nemocný na hlavu, tak ber na hlavu léky, to je začarovaný kruh, ze kterého je obtížné uniknout! 

Dejte mi lék na hlavu? Máme veliký výběr, musíte si sám nějaký vybrat. Mě bolí hlava, nemohu ji používat a vybírat nějaký lék na hlavu. Tak si nejdříve zajděte za specialistou a on vám vybere správný lék na vaši bolavou hlavu. Mě bolí hlava, potřebuji ten lék okamžitě a nemohu jít za specialistou, aby on hledal, jaký lék na mojí bolavou hlavu, co je nejlepší. Kolik máte u sebe peněz na ten lék? Nemám u sebe žádné peníze, bolí mě hlava, a tak jsem si zapomněl vzít s sebou peníze, dejte mi nějaký lék, co je zadarmo. Je mi líto, nemáme žádný lék zadarmo, musíte se vrátit domů pro peníze.

Bolí mě hlava, a tak jsem zapomněl heslo pro otevření svého domu a svého bytu, bez hesla se nedostanu domů a nebudu tak mít peníze, dejte mi jenom jeden prášek, to nikdo nepozná, že v krabičce je o jeden prášek méně. Máme prášky zavařené ve fólii, a tak každý pozná, že tam jeden prášek schází, je mi líto ale nemohu vám pomoci. Když, mě nepomůžete, začnu vám demolovat lékárnu, mě už je všechno jedno, dneska mě pustili z psychiatrické léčebny, a tak mě tam zase na dlouho zavřou, dejte mi ten prášek na hlavu. Nemáte náhodou ve svojí kapse nějakou krabičku, třeba jsou v ní i prášky na hlavu?

No já se podívám, nějaká krabička tady je, a má takový divný nápis, podívejte se. V té krabičce máte ale přeci prášky na hlavu. To jste mi to nemohli hnedka říci, že mám ty prášky na hlavu v kapse, proč mě tady zdržujete, já si budu na vás stěžovat vašemu vedoucímu. Máte nějaký problém? Ten váš prodavač je blázen, měli by jej zavřít do blázince, on mi nechtěl říci, že mám prášky na hlavu v kapse a málem jsem zde zdemoloval vaši lékárnu. To víte, je to vysokoškolák bez praxe, musíme dělat s tím, co seženeme, nechcete na zapití toho prášku dobrou vodu s bublinkami?

Konec humoru a vrátíme se zase do reality! Léky nejsou všemocné, jak si lékaři myslí, svět je mnohem složitější, než si myslíme! Nemoci nejde zaškatulkovat, jak si myslí lékaři! Vše je spojeno se vším, každá naše nemoc těla nebo duše to jsou chyby v programu, virus to je chyba v programu! Vše, co je živé to je naprogramovaný počítač, zde je logicky otázka a co je to program? Názorů na to, co je to program je mnoho, po lopatě, mám na to systém často říkáme, správně bychom měli říkat, mám na to program! Každý program je systém, a tak říkáme; operační systém, redakční systém, náboženský systém, politický systém, ekonomický systém atd.

Jak je možné to že se systém zblázní? Systém nemá informace, které potřebuje, a tak se zblázní! Podívejme se na neustálé zbytečné války, kde se mnoho tisíciletí vraždíme a ničíme veliké hodnoty, pokud bychom měli informace, které potřebujeme, tak by zde žádné války nikdy nikde nebyli a nemuseli bychom vyrábět zbraně a mít drahé armády. Je to jako s knihami kde místo správných informací jsou dezinformace a pitomosti, mnoho bláznů věří tomu, co je v populárních knihách napsáno, a tak se z toho zbláznili, komu není rady od lidové moudrosti tomu už není možno pomoci, nejhorší je srážka s blázny!

  


Komentování tohoto článku je vypnuto.