Ideologický populismus z nás dělá nuly

Napsal GVKB (») ve středu 23. 11. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 115×

Vždy zde byl konflikt mezi mocnými a bezmocnými, to vedlo k tomu, že mocní začali bezmocným chytře lhát a dělat tak z bezmocných hlupáky co věří hloupostem, a na depresi používají alkoholické nápoje nebo moderně cigarety. Všechny změny všemocné ideologie jsou povrchní a pod povrchem se nic nezmění a jede se evolučně dál!

Neustále vznikají knihy a filmy co nám pomáhají pochopit čas a prostor ve kterém žijeme, populární se stává to, co pochopí i naivní adolescenti, těžko chápeme to, že hmota je iluze a že vše v nás a okolo nás jsou jenom informace a programy, proto zde je vše dočasně a víme jenom to, že nic o času a prostoru nevíme.

Podívejme se na sny, které nám nahrazují realitu, protože naše inteligence je závislá na realitě a nedokáže bez reality dlouho existovat. Vše se točí okolo závislostí, závislosti jsou i tam kde bychom je nehledali, smrt to je konec všech našich závislostí, po smrti nic není, vymysleli jsme si to, že po smrti něco jistě je, abychom neměli strach ze smrti.

V depresi přicházejí myšlenky na sebevraždu a pokud jsou tyto myšlenky zde dlouho tak dochází i k sebevraždě, sebevraždy mohou dokonce spáchat i zvířata v depresi. Pomocí příčiny a následku můžeme pochopit čas a prostor ve kterém vše dočasně existuje.

Neustále evolučně přicházejí bezcharakterní pokrytci, co nám slibují v budoucnosti ekonomické a sociální zázraky, pokud jim budeme naivně věřit a svěříme jim naši budoucnost, jenže dobrota je žebrota! V pekle nejsou andělé, pochopte to, že nežijete v ráji, ale žijete v pekle, v ráji existuje jenom to, co je mrtvé, protože to už nemá žádné závislosti.

Je naivní věřit na to, že lze pomocí vědy a ideologie, vytvořit nový čas a prostor, ve kterém nebudeme mít problémy se závislostmi, které z nás dělají ubožáky. Můžeme jenom staré závislosti nahradit novými závislostmi a tím se změní jenom povrch podle nové situace! 

Podívejte se na viry a pochopíte budoucnost která nahradí současnost, dlouho se zamýšlím nad tím, co je to virus, který je živý nebo počítačový virus? Virus je evolučně dokonalý parazit a jeho existence je tak závislá na parazitování, virus dokáže dlouho trpělivě čekat na příležitost, aby ji potom chytře využil!

Přečetl jsem mnoho populárních knih o tom, jak být úspěšným a došlo mi to, že jenom virus je zde evolučně úspěšný, podíval jsem se na kariéristy, co kandidují na prezidenta v roce 2023 a došlo mi najednou to, že každý z těchto kandidátů je inteligentní virus, který chce zavirovat politiku a ekonomiku.


Komentování tohoto článku je vypnuto.