Hybridní myšlení

Napsal GVKB (») v pátek 2. 12. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 97×

Známe pojem hybridní válka a málo je známý pojem hybridní myšlení, hybridní myšlení neustále experimentuje a hledá něco nového co uvede do praxe, je to jako s dobýváním hradu kdy místo násilí hrad oblehneme a necháme obránce vyhladovět, to je první hybridní válka. Manipulace pomocí nesmíš a musíš to je moderní hybridní psychická válka a následkem jsou krysí závody o výhody, ten, kdo neuspěje skončí jako ubožák, co musí žebrat.

S příchodem; rádia, televize, internetu atd. začala všude hybridní válka a tím přišlo i hybridní myšlení. Ten, kdo se nenaučí hybridnímu myšlení se dostane do problémů, na které není řešení, co bylo nezměníme, o tom, co bude nic nevíme, v současnosti se musíme naučit hybridnímu myšlení abychom se měli dobře. Podívejme se do přírody a zjistíme že v přírodě je hybridní myšlení běžné, a proto si příroda umí poradit s problémy.

Naše školství se musí připravit na příchod hybridního myšlení jinak bude evolučně eliminováno, svět se rychle mění, a tak se mění i naše myšlení to je logické. Srážíte se neustále s blázny, ale ostatní vás považují za blázna, příčinou je hybridní myšlení, které proměnilo lidi na čerty, co mají v hlavě peklo, a tak kouří cigarety a pijí slivovici. Vše směřuje k nahrazení lidí za umělou inteligenci a autonomní roboty, člověk bude muset opustit civilizaci, protože nedokáže už konkurovat autonomním robotům, vše je zde dočasně a vše se recykluje.


Komentování tohoto článku je vypnuto.