Hodně utrácet může jen ten kdo hodně vydělává

Napsal GVKB (») v úterý 22. 11. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 129×

Lidi začali díky globální ekonomické krizi málo utrácet, protože inflace znehodnotila jejich zisk z práce a jejich úspory, každý stát jenom kouká koho by mohl ještě chytře oškubat o jeho poslední peníze, nikdo za nic nemůže, všichni si jenom plní svoje povinnosti. Historie se neustále opakuje, po nadbytku přichází nedostatek, jak je to možné?

Abychom mohli cokoli pochopit tak se k tomu musíme na dlouhou dobu přiblížit jinak to nejde! Co uvidíme, pokud se přiblížíme k ekonomice a politice? Uvidíme to, že lidi dělají chyby a svoje chyby předávají svým dětem a tím se vytváří začarovaný kruh teorie která v praxi nefunguje, komu není rady tomu není pomoci!

Chápu, že chybují malé děti, ale nechápu to, že chybují ti, co rozhodují o nás bez nás, protože nám vládnou. Neustále zde jsou bezcharakterní psychopati, co trpí spasitelským komplexem a chtějí svět spasit ekonomicky nebo ideologicky. Bible je klasickou ukázkou psychopatů se spasitelským komplexem, vše v bibli začíná tím, že Stvořitel vše z ničeho stvořil.

To je největší svaté teoretické dogma, kdo stvořil ale Stvořitele se kritici logicky ptají? Stvořitele stvořil strach ze smrti a nemoci, strach je následkem toho že máme paměť, a tak můžeme porovnávat, stroje nemají paměť, a tak nemají strach a tím nemají ani psychické problémy.

Nedávno zde skončil socialismus a nahradil jej kapitalismus, lidi naivně doufali v to, že jim konečně bude líp, brzo pochopili to, že je to jenom mediální divadlo, ve kterém si staří bezcharakterní herci, co nám centrálně chybně vládnou, naučili nové kapitalistické role a oblékli si jiné divadelní kostýmy, místo označení soudruhu, je zde označení pane a jede se dál aniž by nám všem bylo líp, a tak máme pořád blbou náladu!

Kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v našich závislostech, které z nás dělají loutky, pověz mi, jaké máš závislosti, a já ti povím kdo jsi, většinou jsou závislosti spojovány na cigaretou a pivem, nemluví se o závislosti na; sexu, dobrém jídle, penězích, popularitě, kráse, zdraví atd.

Jakmile není uspokojená závislost tak přichází psychický problém, čím větší závislost není uspokojená tím větší je zde logicky i psychický problém, to platí jak pro lidi, tak i pro státy a organizace. Většinu našich chybných závislostí získáváme jako malé děti a potom už nedokážeme se těchto závislostí zbavit, protože chybné závislosti hluboko zakořenili.

Hodně utrácet může jen ten kdo hodně vydělává, mnozí dosáhnou po dlouhé době toho, že hodně vydělávají ale najednou se vše zhroutí a nikdo neví proč, je to jako na burze, kde jsou nečekané změny a nikdo neví proč? Vysvětlení je v selhání kontroly, je to jako s nejslabším článkem řetězu, který při velikém zatížení praskl a nastala katastrofa. Všechny články řetězu z dálky vypadají stejně, a jenom veliké testovací zatížení dokáže odhalit slabé články.

Nasazujeme do praxe jedince, které jsme v zátěži neotestovali a následkem je to že dochází ke katastrofám a krizím, budeme muset začít lidi globálně optimálně každoročně testovat a vadné jednice eliminovat, nic nového pod sluncem, podívejme se do přírody, zde je přirozený výběr, který evolučně vadné jednice eliminuje a nikdo to nebere jako evoluční chybu. Takto se eliminuje přelidnění a degenerace, vše zlé je pro něco dobré, sociální populismus je ekonomický luxus, který si už nemůžeme evolučně dovolit, komu není rady tomu není pomoci.


Komentování tohoto článku je vypnuto.