Extrémy jsou továrnou na chyby

Napsal GVKB (») ve středu 7. 12. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 93×

Je to jako s počasím, vadí nám veliké teplo a veliká zima, extrémem je i bohatství a bída. Problém s příživníky, co se nedokážou přizpůsobit konzumní společnosti je otázkou extrémů, bída a bohatství je běžný extrém, se kterým máme problémy už mnoho tisíciletí. Veliká inflace je stejný extrém jako veliká deflace, je to celé o tom, aby bylo vše v rovnováze mezi protiklady, co narušuje nejvíce rovnováhu mezi protiklady?

Teorie jsou příčinou narušení rovnováhy mezi protiklady, podívejme se na diplomové práce, které jsou jenom teorie, co v praxi nefungují, naše evolučně zaostalé školství je sto let za opicemi! Neustále vychází mnoho knih, co slibují zázraky, sliby se slibují a blázni se radují, zázrakem je jenom praxe, teorie je svatá lež.

Jsi nemocný tak dostaneš lék, jenže nemoc jenom usne a jakmile zde už nejsou léky tak se nemoc zase probudí! Nemoc je signál že je něco třeba opravit nebo změnit, problém je často genetika, kdy nemocní rodiče mají nemocné děti, to je přesně případ nepřizpůsobivých příživníků, co na nás ekonomicky parazitují a my jim to tolerujeme.

Zavedeme proto globálně průkaz kvality s měsíční platností, ten, kdo nebude mít platný průkaz kvality skončí v krematoriu jako evoluční odpad, lidí je na světě jako much, a to je třeba optimálně vyřešit, protože nadbytek lidí je extrém. Je se třeba vrátit na počátek našeho letopočtu do roku nula, kdy bylo na světě lidí velmi málo, a tak člověk málo škodil přírodě. 


Komentování tohoto článku je vypnuto.