Existenční bludiště

Napsal GVKB (») v neděli 8. 1. v kategorii Stres, přečteno: 55×

Abychom nechybovali tak potřebujeme informace ověřené praxí, které jsou aktuální, investujete do něčeho peníze nebo čas a o svoje investice přijdete, protože nemáte informace, nechybují jenom lidi chybují i; rostliny, zvířata, hmyz, mikroorganismy, programy, umělá inteligence, společnosti, podniky, státy, unie atd. Chyby vznikají z mnoha příčin, a i když chyby odstraníme tak brzo zde jsou nové chyby.

O těch, co jsou dlouho mrtví už nic nevíme, a tak o nich dobře hovoříme, protože neznáme jejich chyby, takto vznikají idealizované kulty osobnosti, které jsou nám svaté jako třeba Ježíš Kristus. Pokud nějaký člověk nemá chyby, tak dochází k tomu, že zde jsou pomluvy o tom, že ten člověk má nějaké chyby, všichni totiž běžíme od narození do smrti krysí závody, ve kterých si krysy házejí klacky pod nohy.

Kariéristické krysy si neuvědomují to, že běží krysí závody o moc a bohatství v existenčním bludišti, je naivní věřit tomu že toto existenční bludiště má východ do ráje kde je pravda a láska. Ráj to je jenom pohádka pro krysy, co běží krysí závody, realitou je jenom pekelný očistec, ve kterém mají krysy v hlavě existenční bludiště, a proto pijí slivovici a kouří cigarety, co na tom že si rychle zničí zdraví, a tak se většinou nedožijí ve zdraví starobního důchodu.


Komentování tohoto článku je vypnuto.