Dlouho žije ten, kdo je zdravý

Napsal GVKB (») v sobotu 8. 1. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 220×

Nemoci zkracují náš život o mnoho let, nemoc způsobuje veliké opotřebení těla a psychiky a následkem je předčasná smrt. Je mnoho nemocí, se kterými se narodíme, a tak o nich většinou ani nevíme, dokud naše tělo roste tak dokáže bojovat s mnoha nemocemi, jakmile se náš růst zastaví tak už naše tělo nedokáže bojovat úspěšně s nemocemi.

Evolučně jsme nastavení na to abychom žili zde do 40 let, a tak jakmile překročíme věk 40 let tak začínáme mít často problémy s nemocemi, proto zaměstnavatelé nemají zájem o staré zaměstnance, kterým je více než 40 let, výjimkou jsou jenom státní zaměstnanci, co zde mají vysoké funkce s vysokým platem.

Velikým problémem je dneska rychlý nárůst nemocných a starých lidí co společnosti nepřinášejí žádný užitek, sociální populistická politika to je začarovaný ekonomický kruh. Nebude to už trvat evolučně dlouho a práce za mzdu pro lidi už nikde na světě nebude.

Na práci budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory a umělá inteligence, evoluční otázkou je, budou roboti živit lidi, nebo to dopadne tak, že lidi skončí globálně v krematoriu jako evoluční odpad, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy, o tom to evolučně je.


Komentování tohoto článku je vypnuto.