Co je správné jíst a pít?

Napsal GVKB (») v pondělí 28. 11. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 103×

Hlad je dokonalý kuchař, problémem je zde to že jíme i když nemáme veliký hlad a tím nám jídlo škodí a někdy je nám po jídle i zle. Vědecky je dokázáno to, že pokud málo jíme, tak je jedno co jíme, protože naše tělo si umí poradit dobře s tím co jíme.

Nadváha je továrnou na nemoci, tak jako je zde nadváha u těla, tak je zde i nadváha u mozku, kdy máme v hlavě mnoho pitomých informací, které nedokážeme psychicky strávit.

Nadvýroba potravin a informací má za následek naše tělesné a psychické nemoci, hodně pracuj a hodně konzumuj to je začarovaný civilizační kruh, kterému říkáme krysí závody, volba prezidenta to jsou taky krysí závody.

Chceš se mít lépe než ostatní krysy, tak musíš běžet v krysím závodě rychleji to je logické, následkem jsou nemoci těla a psychiky. Nepřizpůsobiví příživníci to jsou nemocné krysy, co běží v krysím závodě velmi pomalu, a tak jsou vyřazené z krysího závodu už preventivně, protože jenom narušují krysí závody.

Je to jako ve sportu, kde je zde snaha pomocí drog vyhrát závod, drogy se dokonce podávali i koňům na závodech! Všechny drogy poškozují naše zdraví tělesné a psychické, celý problém může vyřešit jenom napojení všech mozků na decentralizovaný mozek lidstva, takto zmizí naše hříšnost a z čertů se tak stanou andělé, protože zde už nebude příležitost k hříchu, takto všichni budeme správně jíst a pít, a tak budeme zdraví.


Komentování tohoto článku je vypnuto.