Ano, zakomplexovaní kariéristi kandidují na prezidenta republiky 2023

Napsal GVKB (») v pátek 2. 12. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 89×

Názvy kast se mohou měnit podle kultury, ale funguje to všude stejně, bylo zde mnoho snah o to, aby zde nebyli kasty, ale nic se nezměnilo. Náboženské kasty jsou evolučně nahrazované ekonomickými kastami a budoucnost je o tom že se ekonomické kasty, nahradí informačními kastami, protože informace budou mít větší hodnotu, než peníze a vlastnictví. Kasta je uzavřená skupina, která je na nějaké úrovni v konzumním systému, dostat se z kasty co je dole do kasty co je nahoře je nemožné, osud je většinou už určen okamžikem narození.

Kasty vznikly, aby se vše zjednodušilo, následkem byla ale zaostalost a vandalismus, Indie je klasickou ukázkou toho, jaký mají kasty špatný vliv na život lidí. Problém s nepřizpůsobivými příživníky je problém kastovní uzavřenosti, je třeba u těchto jedinců eliminovat ve škole zastaralé kastovní způsoby života a tím se vše optimálně rychle vyřeší. Ano, zakomplexovaní kariéristi kandidují na prezidenta republiky 2023, kde se vzalo tolik problémů s tím, že lidi trpí mnoha komplexy, a tak je naše společnost mnoho tisíciletí zakomplexovaná?

Nejhorší je pokrytecký komplex, příčinou je přelidněná anonymní společnost, z lidí se tak stali krysy, co běží krysí závody a tváří se, že to vše dělají pro dobro ostatních neúspěšných krys, co běží krysí závody, pokud nějaká nemocná krysa nedokáže běžet neustále krysí závody, tak skončí ve vězení nebo blázinci, z některých nemocných krys se zase stávají bezdomovci. Hodně vydělávej a hodně utrácej o tom jsou krysí závody, aby to krysy psychicky zvládli, tak pijí slivovici a kouří cigarety, potom se diví že jsou těžce nemocné a předčasně umírají.


Komentování tohoto článku je vypnuto.