Ano, v Praze je to už dlouho na píču

Napsal GVKB (») ve čtvrtek 8. 12. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 86×

Proč je to dlouho v Praze na píču, to je základní otázka, na kterou je si třeba správně odpovědět. Vše zde jsou jenom programy, ve kterých jsou chyby, čím více je program složitý tím více je v programu i chyb! Podívejme se na naše školní učebnice staré 60 let, to, co se u nás museli učit děti před 60 lety to je tragédie! Největší tragédie je naše čeština, kterou na světě mluví jenom minimum lidí!

Často na internetu narážím na to, že bez angličtiny jsem jenom nula! Čeština je luxus, který si už nemůžeme dovolit! Který z kandidátů na prezidenta zajistí rychlý optimální přechod na angličtinu? Politici řeší pitomosti, protože to jsou pitomci, není to ale jenom o češtině, která je nám ve světě na píču.

Je to i o tom že neumíme vyvážet do světa za vysoké ceny, mnoho dovážíme a málo vyvážíme, proto je zde bída a zaostalost. Naštěstí už brzo zde bude umělá inteligence a potom zde budou autonomní roboti, lidi se globálně trvale přemístí do rezervací a zde se oddělí muži od žen, světu bude vládnout na věčné časy jenom umělá inteligence, a tak všude zvítězí pravda a láska.


Komentování tohoto článku je vypnuto.