Ano, potřebujeme restartovat civilizaci

Napsal GVKB (») 14. 2. 2021 v kategorii Stres, přečteno: 498×

Už velmi dlouho používáme nástroje a stroje, přichází digitální globální doba, kdy budeme mnoho používat počítače a programy, to bude logicky znamenat nutnost restartování civilizace a po restartu nebudou už v civilizaci lidi a místo lidí zde bude umělá inteligence a roboti, lidi to byla testovací evoluční dočasná verze a finální verzí se stane robot a umělá inteligence.

Člověk je jako vůl, kterého nahradili traktory a auta, využívat k práci to co je založeno na genetice to není ekonomické, lepší je k práci využít roboty a umělou inteligenci. Mnoho lidí si naivně myslí že je už brzo nenahradí umělá inteligence nebo robot, myslet ale znamená nemít správné informace, na myšlení je ideální proto použít umělou inteligenci, lidi se tak přemístí už brzo z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi rychle nerozmnožovali jako invazní egoistický druh.

Podívejme se na války, jak se zde zachází s lidmi, ve válce je každý člověk jenom ubožákem, který nemá žádná lidská práva. Období míru je obdobím přípravy na válku, protože každá válka je zde dočasně, a tak naše konzumní pekelná civilizace pulzuje mnoho tisíciletí mezi mírem a válkou. Když něco nejde řešit po dobrém tak se to řeší nakonec vždy po zlém a o tom je válka nebo pandemie, vše zde je o napětí mezi protiklady a tato energie umožňuje evoluční proces založený na příčině a následku, vše se zde točí okolo duality a kauzality po mnoho miliónů let.

Nevěřte na to, co vám říká mediálně reklama, reklama vás klame od narození do smrti, pochopte konečně to že nadbytek pro ty, co jsou nahoře, logicky vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole, milion milionářů vlastní většinu světového bohatství a politici jsou už jenom dobře zaplacené mediální loutky, které ovládají skrytě milionáři za vším je dneska parazitování, rozděluji lidi na úspěšné parazity a neúspěšné parazity, dobrota je v očistci žebrota.


Komentování tohoto článku je vypnuto.