Ano, pitomci rozhodují o nás bez nás

Napsal GVKB (») v pondělí 14. 11. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 131×

Pochopte konečně to, že dogmatická totalita ekonomicky smrdí od pitomé mocné hlavy, o tom, televize a internet je digitální divadlo ve kterém jsou v hledišti a na jevišti jenom pitomci! Všechny snahy o to, aby zde nebyli pitomci jsou naivní a marné, problémem je naše genetické tělo, které není evolucí vytvořeno k tomu, aby existovalo v pitomé civilizaci.

Jaký mají smysl demokratické politické volby politiků nebo prezidenta, když pitomci si volí za svoje zástupce pitomce, ten druhý je pitomec, protože pitomec si nechce přiznat to, že je pitomec jenže z díla poznáváme to, že všichni jsou pitomci od narození do smrti, z dálky může pitomec vypadat jako by nebyl pitomec, protože o něm nemáme dostatek informací.

Pitomci dělají pitomosti to je logické, jak eliminovat pitomost lidí z naší civilizace? Nahradíme lidi za umělou inteligenci a autonomní roboty, nejsou na světě pitomci tak zde nejsou s pitomci problémy to je logické, bylo zde mnoho snah o to proměnit pitomce na moudré lidi ale ukázalo se to, že je to utopie, protože genetické tělo je klec, která omezuje naše schopnosti a možnosti.

Porovnejme to, jak myslí pitomý člověk a jak myslí umělá inteligence jenom, tak pochopíme to, proč jsme pitomci, pitomý člověk, když má problém tak to řeší násilím, a proto je zde všude tolik násilí a musíme pitomé lidi zavírat do psychiatrické nemocnice nebo do vězení, problém s nepřizpůsobivými příživníky je o tom že jsou to pitomci, co nemají tituly, protože mají v hlavě pitomosti.

Podívejme se na panelové domy, kde se musí měnit; jádra, okna, zateplení, výtahy, rozvody, osvětlení, podlahy atd. Pitomci neumí zvládnout postavit vysoké činžovní domy, co by bez problémů fungovali dlouhou dobu, podobná je situace u informací a programů, vše je zde jenom dočasně protože je to nedokonalé!

Největší pitomostí jsou zde; normy, zákony, předpisy, morálka, pravidla, teorie, ideologie atd. z díla poznáváme tvůrce, staré svaté knihy v nahotě odhalují to, že problém s pitomci je zde už od té doby, co vzniklo otroctví, otroctví se stalo továrnou na pitomce, kdy se pomocí vymývání mozků propagandou a cenzurou dělají z lidí pitomci, pitomců je na světě jako sraček, a proto život stojí za hovno.


Komentování tohoto článku je vypnuto.