Ano, každý úspěch je dočasnou iluzí

Napsal GVKB (») v neděli 11. 12. 2022 v kategorii Stres, přečteno: 79×

Jsi manipulován více než si uvědomuješ, je naivní věřit tomu že nebudeš po celý život jenom závislý na situaci nebo organizaci, jakýkoli odpor je naivní a marný, vše zde byla a bude jenom hra ve které je každý úspěch jenom dočasnou iluzí, mnoho lidí si zde hraje na; krále, prezidenta, ředitele, celebritu, profesora, soudce atd. z blízka ale poznáte že to jsou ubohé loutky s nulovou hodnotou pro evoluční proces.

Tak jako viry napadají živé organismy tak zde jsou i psychické viry které napadají řídící systémy živých organismů. Viry jsou úspěšné u monokultury, protože zde se mohou snadno kopírovat, člověk se stal monokulturou, a tak je pro viry snadným hostitelem a musí neustále s viry bojovat. Veškeré informace okolo nás obsahují informační viry, začíná to pohádkami a končí to reklamou na léky.

Civilizace se tak stala velikou nemocnicí, ve které nikdo už není zdraví, pokud si někdo naivně myslí že je zdravý tak je jenom špatně diagnostikovaný. Mnozí marně hledají cíl, do kterého by měli směřovat, aby se měli dobře, žádný takový cíl zde není, všechny cíle, co se nám nabízejí jsou jenom podraz! Mnozí si myslí, když to nejde po dobrém zkusíme to po zlém, jenže brzo narazí na odplatu, která je srazí z vrcholu do sraček, komu není rady tomu není pomoci.

Neustále stavíme domy na písku a ty domy nám padají, je třeba začít stavět domy na skále a tou skálou je spravedlnost, bez spravedlnosti nemůže fungovat ekonomika a politika. V přírodě je spravedlnost, a tak je tam ráj, byli jsme vyhnáni z ráje do pekelného očistce za to, že jsme nahradili spravedlnost za nespravedlnost. Malé zloděje zavíráme do vězení a veliké zloděje chrání soudy a policie a mají většinou i imunitu.

Není zde nikde na světě socialismus nebo kapitalismus, všude na světě je jenom dogmatická centrální totalita, co je dovoleno vládnoucí elitě to je zakázáno dělnické třídě, rovnost je zde jenom ve smrti! Jaký má smysl jít k volbě prezidenta, když na kandidátkách jsou jenom staré kariéristické krysy, co chtějí vyhrát krysí závody. Podívejte se na dílo těch, co kandidují na prezidenta, kdo z kandidátů pracoval dlouho někde zadarmo pro dobro cizích lidí? Dobrota je v pekle žebrota, ano žijeme v pekle a v pekle nejsou andělé. 


Komentování tohoto článku je vypnuto.