Ano, blázni si hrají na to, co nejsou

Napsal GVKB (») ve čtvrtek 27. 1. v kategorii Stres, přečteno: 162×

Jakmile jsme se oblékli tak se z nás všech stali blázni, člověk je zde jediným živým inteligentním tvorem, který se stydí za nahotu, a tak se obléká. Neoblékáme, ale jenom tělo oblékáme i naše myšlení do rolí které zde hrajeme, vše je zde tak globálním blázincem, kde jsou blázni na jevišti i v hledišti, stali se z nás loutky, které ovládají naše závislosti, veškeré násilí vychází tak z našich ubohých závislostí, které se snažíme za každou cenu uspokojit.

Pandemie, která je zde už dva roky v nahotě odhalila to, že jsme všichni blázni, co žijí v globálním blázinci, strach ze smrti způsobil globální krizi a bude trvat mnoho let, než se svět z této nové krize zase vzpamatuje. Jaký má smysl chodit k demokratickým politickým volbám, když na kandidátkách jsou všude na světě jenom samí staří kariérističtí blázni!

Z dálky může blázen vypadat jako normální člověk který nelže a nekrade, proto je tak veliký problém se k mocným a bohatým lidem přiblížit, abychom neodhalili to, že jsou to blázni, co si mediálně hrají na to, že jsou normální. Nebude to už evolučně trvat dlouho a bude zde umělá inteligence a autonomní inteligentní roboti na akumulátory.

Je naivní představa že nás bude GVKB umělá inteligence živit i když nebudeme pracovat za mzdu, protože za nás budou pracovat roboti a umělá inteligence, budeme globálně odsunuti z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak realizovala nenápadně genocida, nejsou zde blázni tak zde není ani blázinec, ve kterém není pravda a láska.


Komentování tohoto článku je vypnuto.